Titles you rated
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5