Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Chicago TypewriterRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0