Titles you rated
EuphoriaRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
My NameRated ★ 2.0
HalstonRated ★ 5.0
NANARated ★ 5.0
The ActRated ★ 4.5
KiddingRated ★ 5.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
We Are Who We AreRated ★ 5.0
WayneRated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.0
Lupin Season 1Rated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Love and AnarchyRated ★ 3.5
What/IfRated ★ 3.0
Russian DollRated ★ 4.0