Movies
Ratings
118
Begin AgainRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
The Parent TrapRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 5.0
Piranha 3DRated ★ 1.0
Black SwanRated ★ 5.0
Nobody KnowsRated ★ 1.0
One Missed CallRated ★ 3.0
Whispering CorridorsRated ★ 1.0
The ShiningRated ★ 1.0
WindstruckRated ★ 2.5
Goodbye MomRated ★ 1.0
Lump of SugarRated ★ 4.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 2.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 1.0