Movies
Ratings
1730
The BrosRated ★ 2.0
Inseparable BrosRated ★ 3.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 4.0
Den of ThievesRated ★ 4.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.5
I Kill GiantsRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Terminator: Dark FateRated ★ 2.0
Me Before YouRated ★ 3.5
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 5.0
Angel Has FallenRated ★ 3.5
Doctor SleepRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
Cold PursuitRated ★ 2.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 4.0