Series
Ratings
138
The GuestRated ★ 5.0
LiveRated ★ 4.5
Rain or ShineRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 5.0
Chicago TypewriterRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.5- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0