Movies
Ratings
305
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 2.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
CartRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Runway CopRated ★ 2.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 4.0