Movies
Ratings
34
The EqualizerRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5