Movies
Ratings
275
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
My Name Is KhanRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 5.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.5