Movies
Ratings
266
Extreme JobRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 2.5
WaterworldRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 0.5
The TuxedoRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 4.5
WatchmenRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 2.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.5
Final DestinationRated ★ 3.0
Saw IVRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
My Boss, My TeacherRated ★ 3.5