Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.0
CureRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.5
Like for LikesRated ★ 2.5
The Bacchus LadyRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.0- You Will Die After Six HoursRated ★ 0.5
Perfect DaysRated ★ 5.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5