Titles you rated
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
Russian DollRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 3.5
Poker FaceRated ★ 4.0
Black KnightRated ★ 1.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
GlitchRated ★ 3.5
UnframedRated ★ 3.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.5- Money Heist Season 5Rated ★ 4.5
Money HeistRated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.5