Movies
Ratings
523
The RosesRated ★ 3.5
BlackBerryRated ★ 4.0
A Bad Moms ChristmasRated ★ 2.5
AlliedRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Let Them All TalkRated ★ 4.0
The Novelist's FilmRated ★ 4.5
Black BagRated ★ 4.0
What Does That Nature Say to YouRated ★ 3.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 5.0
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 5.0
Blue StreakRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 4.0
Echo ValleyRated ★ 3.5
The BikeridersRated ★ 3.5
Happy Gilmore 2Rated ★ 3.0