Movies
Ratings
140
The Brothers GrimsbyRated ★ 1.5
The Greatest Game Ever PlayedRated ★ 4.5
SouthpawRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.5
ComplianceRated ★ 1.0
AfflictedRated ★ 4.0
Van Gogh: Painted with WordsRated ★ 3.5
Last VegasRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
A Man Called OveRated ★ 5.0
The StudentRated ★ 5.0
SignsRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.5- Sophie's ChoiceRated ★ 4.0
Three Colors: WhiteRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.0
LegendRated ★ 4.5
Three Colors: RedRated ★ 4.5