Titles you rated
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 5.0
Gintama°Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 2.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 4.0