Titles you rated
Moonlit WinterRated ★ 5.0
UpRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0
AtonementRated ★ 2.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.0
MelancholiaRated ★ 3.5
Dancer in the DarkRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
A Monster CallsRated ★ 3.5
Now Is GoodRated ★ 1.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 2.0
BoyhoodRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0