Series
Ratings
30
My GirlRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
The Walking DeadRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0