Titles you rated
- Crayon Shin-chan: Invasion!! Alien ShiririRated ★ 3.0
Detective Conan: Crimson Love LetterRated ★ 4.0
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 4.0
Doraemon: Nobita's DinosaurRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 4.0
Detective Conan: Private Eye in the Distant SeaRated ★ 3.5- The Case of Hana & AliceRated ★ 3.0
Lupin the Third vs. Detective Conan: The MovieRated ★ 3.0
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 3.0
Detective Conan: Jolly Roger in the Deep AzureRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Roar! Kasukabe Animal KingdomRated ★ 3.0
Ocean WavesRated ★ 3.0
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 3.0
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 3.0
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Me and the Space PrincessRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 3.0
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 3.0