Titles you rated
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Mr. NobodyRated ★ 3.5
End of Days, Inc.Rated ★ 2.5
LooperRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.0
AwakeRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0