Titles you rated
Cinema ParadisoRated ★ 3.5- Fighter In The WindRated ★ 2.5
Barefoot GibongRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
Black HouseRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
The Sword with No NameRated ★ 2.5
The Suicide ForecastRated ★ 2.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
ImmortalsRated ★ 3.5
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 2.5
ElysiumRated ★ 3.5
CommitmentRated ★ 2.5
Furious 7Rated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.5
FamilyhoodRated ★ 2.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0