Movies
Ratings
399
CarnageRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Hunter KillerRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
OfficeRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
47 Meters Down: UncagedRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
Tokyo TaxiRated ★ 3.5
The InvasionRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 4.5
Worst WomanRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.5