Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Dear JohnRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Wishing StairsRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0