Series
Ratings
58
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
MovingRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 3.0