Titles you rated
What Women WantRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 3.0
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.5
CronosRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 5.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Monkey ManRated ★ 2.5
CymbelineRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 3.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 1.0
ArgylleRated ★ 3.0
The BeekeeperRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 4.0