Titles you rated
VenomRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
A Street Cat Named BobRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
We Are Your FriendsRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
AnnihilationRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
The Cloverfield ParadoxRated ★ 2.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
I Am a HeroRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.5
AnomalisaRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5