Titles you rated
The MistRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0- Ad MadnessRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5- VirtueRated ★ 3.5
- NeverlandRated ★ 3.5
- BossRated ★ 3.5
- Kuk HeeRated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 3.0
Spring DayRated ★ 4.5
New Tales of the GisaengRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 2.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.0
PianoRated ★ 3.0
First Wives' ClubRated ★ 3.5- Ladies of the PalaceRated ★ 3.0
- Invisible ManRated ★ 3.0