Series
Ratings
99
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Steins;Gate 0Rated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 3.5
Begin Again Season 1Rated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 2.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0- Family Outing Season 2Rated ★ 3.5
Amazing SaturdayRated ★ 2.5
Family Outing Season 1Rated ★ 4.0
Produce 48Rated ★ 3.5
HyoukaRated ★ 3.5- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
Produce 101Rated ★ 3.5
One Dollar LawyerRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 2.5- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5