Titles you rated
Spider-ManRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
The HangoverRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.5
Another Public EnemyRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
Fly, Daddy, FlyRated ★ 2.5
Toy StoryRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 2.5
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0