Titles you rated
Pretty CrazyRated ★ 2.5
ThirstRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
SpaceballsRated ★ 3.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 5.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0
Sweet NovemberRated ★ 3.0
A River Runs Through ItRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Wonderful NightmareRated ★ 1.0
I Am Groot: Groot's Snow DayRated ★ 2.5
I Am Groot: Groot Noses AroundRated ★ 2.5