Titles you rated
Light of My LionRated ★ 2.5
Queen MantisRated ★ 3.0
Gannibal Season 1Rated ★ 3.0
AARO: All-domain Anomaly Resolution OfficeRated ★ 2.5
ElpisRated ★ 4.0
Evil's WaveRated ★ 2.5
Evil God's Balance Public Security Analysis TeamRated ★ 4.0
Butterfly's MechanicsRated ★ 3.5
Heesu in Class 2Rated ★ 3.5- Crystal's BeatingRated ★ 3.0
Stone's CocoonRated ★ 3.5
A Murderous Affair in Horizon TowerRated ★ 4.5
A Suffocatingly Lonely DeathRated ★ 3.5
Slow TrainRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
The Files of Young Kindaichi Season 5Rated ★ 1.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Say You Love MeRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Long SeasonRated ★ 4.5