Movies
Ratings
861
ExitRated ★ 5.0
InnocenceRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 3.5
SocialphobiaRated ★ 4.0
UsRated ★ 4.5
Eight BelowRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.5