Movies
Ratings
21
Christopher RobinRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Honey and CloverRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
The ProposalRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 5.0