Movies
Ratings
110
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 1.0
Tomb RaiderRated ★ 3.5
Underworld: AwakeningRated ★ 3.5
StakeoutRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
SawRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
BeowulfRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
The JackalRated ★ 3.0