Titles you rated
Another Miss OhRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Find Me in Your MemoryRated ★ 2.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Legend of the PatriotsRated ★ 4.0- Secret Crushes Season 1Rated ★ 4.5
LiveRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5