Titles you rated
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 5.0
The Storm RidersRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Ghost TownRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
King of ThornRated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.0
CubeRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Premium RushRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
UndisputedRated ★ 4.0