Titles you rated
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 0.5
Fabricated CityRated ★ 1.0
ArrivalRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.0
The EqualizerRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
Die HardRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 3.0