Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Zero DayRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.0
The Art of NegotiationRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Hyper KnifeRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Family by ChoiceRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5- DoubtRated ★ 4.0
Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 3.5