Series
Ratings
12
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 2.5
AemaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0