Titles you rated
Knives OutRated ★ 4.5
BurningRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
Door LockRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Park Na-rae: Glamour WarningRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5