Titles you rated
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0