Movies
Ratings
26
Green BookRated ★ 5.0
50/50Rated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 5.0
Free WillyRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0