Titles you rated
The Blind SideRated ★ 4.0
Run-OffRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 2.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
The ServantRated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 2.5
Despicable MeRated ★ 2.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.5
Big MatchRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
28 Weeks LaterRated ★ 4.0