Titles you rated
V for VendettaRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 2.5
Terminator GenisysRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 2.5
Source CodeRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0