Titles you rated
Dancing CatRated ★ 5.0
The Polar ExpressRated ★ 2.0
Scary MovieRated ★ 1.0
WaterboysRated ★ 1.0
Interview with the VampireRated ★ 2.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
March of the PenguinsRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 1.0
The Last ExorcismRated ★ 1.0
HulkRated ★ 2.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.0
Hotel RwandaRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
King KongRated ★ 2.0
My Little BrideRated ★ 2.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.0