Movies
Ratings
1398
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
By the SeaRated ★ 4.0
War MachineRated ★ 3.5
AlliedRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
On Your MarkRated ★ 4.0
Geri's GameRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
Isle of DogsRated ★ 4.5
The Devil All the TimeRated ★ 4.0
Jackass 2.5Rated ★ 3.5
PassengersRated ★ 2.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0