Titles you rated
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
CoralineRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 2.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
CarsRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
SpellboundRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0