Series
Ratings
130
Tuca & BertieRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 3.0
Jerry Springer: Fights, Camera, ActionRated ★ 3.0
Mr. McMahonRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 5.0
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.0
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 2.5
The BoysRated ★ 3.5
Eat the Rich: The GameStop SagaRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 2.0
The Office Season 7Rated ★ 3.0
The Office Season 6Rated ★ 3.5