Movies
Ratings
642
The MachinistRated ★ 5.0
The Ides of MarchRated ★ 5.0
PlutoRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 1.5
Becoming JaneRated ★ 1.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 5.0
VenomRated ★ 5.0
Dating AmberRated ★ 5.0
DriveRated ★ 4.5
The GentlemenRated ★ 5.0
Hunter KillerRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
A Single RiderRated ★ 5.0