Movies
Ratings
36
The Sound of MusicRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
Romeo + JulietRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0