Titles you rated
Hollow ManRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
FamilyhoodRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0